Piątek w DŚDS

Dziś nasza społeczność świętowała urodziny i imieniny: Anny K., Ewy M., Ewy Sz., oraz Emilka O. Składamy jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia, samych uśmiechów, spełniania marzeń i pasji. Dzisiejsi solenizanci i jubilacji ugościli wszystkich słodkościami oraz pysznym ciastem.
Był też czas na ogłoszenie wyników konkursu organizowanego przez fundację "My Słowianie" polegającego na zaprezentowaniu własnymi słowami bajki słowiańskiej. Cieszymy się, że nasi uczestnicy tak chętnie biorą udział w tego typu wydarzeniach, a ich wysiłek i umiejętności są doceniane.
Za nami piękny dzień!!! Dziękujemy!!!

Gazetka DŚDS "SŁONECZKO"

Zachęcamy do zapoznania się z gazetką DŚDS „SŁONECZKO.  Powstaje w pracowni komputerowej. Podopieczni piszą i redagują artykuły w ramach zajęć. W gazetce mogą Państwo przeczytać relacje z wydarzeń, w których społeczność ośrodka bierze udział, informacje z życia w naszym Domu, przepisy, autorskie teksty oraz różne ciekawostki. Życzymy przyjemnego czytania. Kliknij tutaj:<<GAZETKA>>

"Mikołajki" w DŚDS

Mikołaj nie zapomniał o naszej społeczności.😍 Wpadł dziś do DŚDS z wizytą, obdarowując wszystkich radością i cukierkami. Obejrzeliśmy również świąteczny film, dzięki gościnności i życzliwości ROK w Radzyniu Podlaskim. Dziękujemy i pięknego dnia życzymy.😍

„KU POKRZEPIENIU SERC”

Dziś społeczność naszego DŚDS wzięła udział w koncercie „KU POKRZEPIENIU SERC” Dariusza Maleo Malejoneka na scenie Radzyńskiego Ośrodka Kultury.

Odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia

Rozpoczynamy wielkie odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy odczytywać zadanie umieszczone na naszym kalendarzu adwentowym, przygotowanym podczas zajęć DŚDS. Dziś zgodnie ze wskazówkami zapisanymi w kalendarzu, całą ośrodkową rodziną ubieraliśmy choinkę.