SPOTKANIE WIELKANOCNE

Rozpoczął się czas jakim jest Wielki Tydzień. Wśród przedświątecznej krzątaniny. Porządkowania w domach i w duszy, znaleźliśmy czas dla tego co najważniejsze. Wspólnego spotkania. Bycia razem. Symbolicznego podzielenia się jajkiem, jako symbolem Nowego Życia. Wspólnie przygotowaliśmy potrawy i sale. 

Spotkanie uroczyście rozpoczęła Pani kierownik Beata Ratajczyk. Podkreślając wyjątkowość i symbolikę okresu Wielkiej Nocy. Swoją obecnością zaszczycił nas Ksiądz Proboszcz Kanonik Krzysztof Pawelec z Parafii Świętej Trójcy w Radzyniu Podlaskim. 

View the embedded image gallery online at:
http://dsds-radzyn.pl/aktualnosci.html#sigFreeId768e1616a6

 

NIEPRZETARTY SZLAK

TEATR SZOK DANCE spisał się na medal...a dokładniej na piękną statuetkę!

Gratulujemy !!!

Grupa TEATRU SZOK DANCE serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Przede wszystkim Panu Januszowi Szymańskiemu za konsultacje teatralne, Panu Dyrektorowi Radzyńskiego Ośrodka Kultury Robertowi Mazurkowi, za udostępnianie sceny na próby spektaklu, Panu Wojtkowi "MOLASOWI" Gilowi, za nagłośnienie, Pani Kierownik Dziennego Środowiskowego Domu Samopomocy w Radzyniu Podlaskim Beacie Ratajczyk, za umożliwienie i wsparcie działań teatralnych. Wielkie podziękowania również dla Pań terapeutek, które włożyły w to przedsięwzięcie, wiele serca, czasu i ogromnej pasji. Za przygotowanie całego spektaklu, scenografii, kostiumów i opiekę nad naszymi aktorami (Pani Aleksandra Sałata, Pani Małgorzata Sobczak, Pani Agnieszka Gil, Pani Łucja Cyranek i Pan Grzegorz Szwedo)    DZIĘKUJEMY!!!

W foto galerii możecie zobaczyć zdjęcia tuż przed występem, fragment folderu XXIX Międzynarodowych Spotkań Artystów Nieprzetartego Szlaku "Baśnie i Legendy" 12-14.04.2019r., a także otrzymamy dyplom i statuetkę  

View the embedded image gallery online at:
http://dsds-radzyn.pl/aktualnosci.html#sigFreeId40343ae078

Kiermasz Świąteczny

W ubiegłą niedzielę przy Parafii Świętej Trójcy w Radzyniu Podlaskim, odbył się Kiermasz Wielkanocny prac wykonywanych przez uczestników naszego Domu.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Proboszcza Księdza Kanonika Krzysztofa Pawelca oraz wszystkich, którzy wsparli naszą inicjatywę. 

View the embedded image gallery online at:
http://dsds-radzyn.pl/aktualnosci.html#sigFreeIdcb0f4c9b20

Spotkania Nieprzetartego Szlaku

Jak co roku i tym razem na początku wiosny, odbyła się kolejna edycja SANS, czyli spotkanie Artystów Nieprzetartego Szlaku. W tym roku na deskach teatru w Lublinie podczas Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Osób Niepełnosprawnych, zadebiutowała nasza grupa teatralna "TEATR SZOK DANCE". Po wielu godzinach prób, przygotowań scenografii, którą można łatwo transportować, charakteryzacji i kostiumów, wystąpili na tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Program spotkań był bardzo ciekawy. Wielkie otwarcie Happeningiem na Placu Litewskim w Lublinie, parada, występy. Na szczęście był też czas na odpoczynek i integrację.  

View the embedded image gallery online at:
http://dsds-radzyn.pl/aktualnosci.html#sigFreeId4753c323c6

 

X Finał Wielkiego Wicia !

To już X finał Wielkiego Wicia. Wspaniałe, charytatywne przedsięwzięcie społeczności Gimnazjum nr 1 im. Orląt Lwowskich i Szkoły podstawowej nr 1 im. Bohaterów powstania Styczniowego. W tym roku również mieliśmy okazję uczestniczyć w tej wielkiej uroczystości, która wspiera podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Program X finału Wielkiego Wicia obejmował koncert poetycko – muzyczny przedstawiony przez uczniów. Każdy wspierający inicjatywę dowolnym datkiem, miał możliwość wyboru dla siebie palm, pisanek, bądź kart świątecznych, wykonanych własnoręcznie przez uczniów i osoby zaprzyjaźnione z wyżej wymienionymi szkołami.

Tak trzymać! Pamiętajcie, dobro którym obdarzamy innych wraca

View the embedded image gallery online at:
http://dsds-radzyn.pl/aktualnosci.html#sigFreeIdadcd86c5c7