Dzień czekolady

Miłośnicy słodkości i nie tylko 😍 DZIEŃ CZEKOLADY w DŚDS wprawił nas w iście czekoladowy nastrój. Było gotowanie pitnej czekolady, degustacja czekolady, a nawet programy o czekoladzie. To był bardzo słodki dzieeeeń 😃

#sadziMY

To już szósta ogólnopolska akcja #sadziMY. W dniu dzisiejszym w Nadleśnictwie w Radzyniu Podlaskim odebrać można było sadzonki buku, dębu i sosny. Zadbajmy o zielone płuca naszej planety #sadźmy 🌿🌳

 

Spotkania z ciekawym człowiekiem

Z cyklu "Spotkania z ciekawym człowiekiem", zawitała do nas Pani Maria Zegar. Ciekawa, bardzo energiczna osoba, z duża wiedzą i wieloma pasjami. Jedną z nich zaprezentowała prowadząc w naszym DŚDS warsztaty włóczkowe. Ba, nie tylko zaprezentowała, a zaangażowała całą grupę w swoją pasję. Podczas zajęć powstały 2 dzieła: "Drzewo Życzeń" oraz "Abstrakcja".
Może będziecie zaskoczeni, ale podczas tych zajęć, nie tylko nabywaliśmy nową wiedzę świetnie się przy tym bawiąc. Ćwiczyliśmy współpracę, uwagę i koncentrację, koordynacje, jak również motorykę małą.
Dziękujemy Pani Marii za fascynujące zajęcia 🥰

Rusz się z Agą

W zdrowym ciele, zdrowy duch- tym razem w odsłonie aerobiku na świeżym powietrzu. Wiosna w pełnej krasie, a u nas? nieoczekiwana zamiana miejsc🙃😉 dzisiejsze zajęcia zaproponowała, przygotowała i poprowadziła, nasza Agnieszka K. Zaangażowanie i trud wynagrodziła ogromna porcja endorfinek 🦵💪😀 Jest moc!

 

Tak naładowani pozytywną energią i oczarowani wiosną, wkroczyliśmy po treningu w warsztaty wiosenne. Podczas których poza rozmowami o wiośnie, tworzyliśmy obrazy na jej temat laughing

Praca dla Psychologa

 

 


Dzienny Środowiskowy Dom Samopomocy zatrudni
Pracownika na stanowisko: Psycholog

Praca w wymiarze pół etatu ( 20 godz tygodniowo).

Szukamy osoby komunikatywnej, otwartej na współpracę w zespole, pozytywnie nastawionej, poszukującej rozwiązań, zmotywowanej, potrafiącej samodzielnie planować i organizować swoją pracę w oparciu o powierzone zadania.


Do obowiązków Psychologa w DŚDS należy:

• Określanie indywidualnych, rozwojowych potrzeb Uczestników na podstawie testów psychologicznych.
• Przygotowywanie – we współpracy z zespołem wspierająco - aktywizującym, Uczestnikami oraz Rodzicami/Opiekunami – Indywidualnych Planów Wspierająco - Aktywizujących.
• Ocena – we współpracy z zespołem wspierająco - aktywizującym , Uczestnikami i Rodzicami/Opiekunami – realizacji IPWA, efektów pracy terapeutycznej w okresach ustawowo określonych.
• Prowadzenie zajęć indywidualnych z Uczestnikami: psychoedukacyjnych, interwencyjnych, udzielanie wsparcia w sytuacjach kryzysowych.
• Prowadzenie psychoedukacyjnych zajęć grupowych z Uczestnikami.
• Wspieranie Rodziców/Opiekunów Uczestników w sytuacjach kryzysowych.
• Prowadzenie wymaganej dokumentacji.

 

Wymagane co najmniej trzymiesięczne doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi. 

Mile widziane doświadczenie w pracy z dorosłymi osobami niepełnosprawnymi.


Kandydatów prosimy o dostarczenie CV wraz z kilkoma zdaniami o sobie i swoim doświadczeniu, do sekretariatu Dziennego Środowiskowego Domu Samopomocy
w Radzyniu Podlaskim (os. Bulwary 12, Radzyń Podlaski).