Każdego dnia na naszej pracowni kulinarnej odbywają się zajęcia, podczas których uczestnicy uczą się przygotowywać proste potrawy oraz doskonalą umiejętności niezbędne do samodzielnego prowadzenia gospodarstwa domowego, kształtowanie umiejętności oszczędnego gospodarowania żywnością oraz planowania wydatków. Nabywają wiedzę teoretyczną oraz praktyczną dotyczącą zdrowego trybu życia.
Z pracowni kulinarnej wychodzą każdego dnia pyszne potrawy, które cieszą podniebienia naszych uczestników.
Pragniemy podziękować wszystkim darczyńcom, którzy wspierają naszą działalność i dostarczają produkty, które wykorzystujemy podczas treningów.
Serdecznie dziękujemy Państwu Adamskim, Panu Bącikowi, Państwu Tchórzewskim, Pani Zegar, Państwu Bednarzewskim, Państwu Gregorczukom, Państwu Guz, Państwu Kap, Państwu Karpińskim, Pani Sposób, Państwu Wagner, Państwu Kierych, Państwu Kozieł, Państwu Kwasek, Pani Łukasik, Państwu Mućko, Państwu Oworuszko, Pani Szydłowskiej.
Jeśli mieliby Państwo ochotę podzielić się z nami produktami spożywczymi lub innymi rzeczami, które moglibyśmy wykorzystać podczas zajęć będziemy wdzięczni i obdarujemy wszystkich serdecznymi uśmiechami.
>
>