W ubiegły piątek spędziliśmy cudowny dzień, a to wszystko dzięki Radzyńskiemu Ośrodkowi Kultury, który pomógł w organizacji naszego spotkania rekreacyjno-integracyjnego, oraz zapewnił atrakcję w postaci bryczki. Spędziliśmy czas, pełen zabawy, muzyki, uśmiechów i radości. Serdecznie dziękujemy!!!
> >