Spotkanie rekreacyjno-integracyjne DŚDS

W ubiegły piątek spędziliśmy cudowny dzień, a to wszystko dzięki Radzyńskiemu Ośrodkowi Kultury, który pomógł w organizacji naszego spotkania rekreacyjno-integracyjnego, oraz zapewnił atrakcję w postaci bryczki. Spędziliśmy czas, pełen zabawy, muzyki, uśmiechów i radości. Serdecznie dziękujemy!!!

 

IV Piknik Żeglarski

Delegacja z Dziennego Środowiskowego Domu Samopomocy brała udział w IV Pikniku Żeglarskim organizowanym w ramach Dni Świadomości Autyzmu i Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną nad Zalewem Zemborzyckim.

 

Dzień Sportu

Sportowy poniedziałek za nami. Dziś w naszym ośrodku odbył się "Dzień Sportu", a wśród społeczności królowa aktywność na świeżym powietrzu. Uczestnicy wydarzenia pokonywali różne przeszkody oraz realizowali wyzwania i wyznaczone zadania. Wytworzyliśmy zapas endorfin na kolejne dni. To był piękny, aktywny dzień 🌞🌞🌞🌞🌞

 

Ratownik Medyczny w DŚDS

Wczoraj w murach naszego ośrodka gościliśmy, Pana Adama Bodę, który przybliżył naszym uczestnikom specyfikę pracy zawodu ratownika medycznego, przeprowadził profesjonalny kurs udzielania pierwszej pomocy, oraz udzielił wielu przydatnych porad i wskazówek. Serdecznie dziękujemy Panie Adamie za poświęcony czas, życzliwość, otwartość oraz empatię, dzięki Panu podopieczni naszego domu zdobyli wiedzę, która jest niezmiernie ważna w codziennym życiu.

 

"Bezpieczni na przejściach"

Dbamy o edukacje naszych uczestników, którzy samodzielnie na co dzień korzystają z ruchu drogowego. W ubiegły piątek podopieczni DŚDS brali udział w teoretycznych warsztatach z zakresu bezpiecznego korzystania z ruchu drogowego "Bezpieczni na przejściach".