Dziękujemy:)
Wielokrotnie pisaliśmy, że otaczamy się samymi wyjątkowymi, życzliwymi i dobrymi osobami z ogromnymi otwartymi sercami.
Ostatnio mama naszej podopiecznej Patrycji (Patrycja Sandra Kozieł) sprawiła nam ogromną radość i dostarczyła piękne wiosenne kwiaty, które wykorzystaliśmy podczas zajęć z elementami hortiterapii. Kolorowane bratki, stokrotki i tulipany upiększą otaczającą nas przestrzeń!!! Dziękujemy WSZYSTKIM rodzicom i opiekunom za wsparcie oraz przekazywane materiały i produkty spożywcze potrzebne do realizacji terapii. Dzięki Nam i Wam świat staje się piękniejszy!!! Razem możemy więcej!!! Dziękujemy!!!
Drodzy sympatycy i przyjaciele Dziennego Środowiskowego Domu Samopomocy, spieszymy z prośbą i informacją!!!! Jeśli mają Państwo, nadmiar warzyw czy owoców, oraz chcecie podzielić się swoimi plonami, bardzo chętnie je przyjmiemy i wykorzystamy, podczas zajęć oraz warsztatów kulinarnych na terenie ośrodka. Darczyńców, oraz osoby o wielkim sercu obdarujemy promiennym uśmiechem i wdzięcznością. 





