Dziękujemy:)

Wielokrotnie pisaliśmy, że otaczamy się samymi wyjątkowymi, życzliwymi i dobrymi osobami z ogromnymi otwartymi sercami. 😍Ostatnio mama naszej podopiecznej Patrycji (Patrycja Sandra Kozieł) sprawiła nam ogromną radość i dostarczyła piękne wiosenne kwiaty, które wykorzystaliśmy podczas zajęć z elementami hortiterapii. Kolorowane bratki, stokrotki i tulipany upiększą otaczającą nas przestrzeń!!! Dziękujemy WSZYSTKIM rodzicom i opiekunom za wsparcie oraz przekazywane materiały i produkty spożywcze potrzebne do realizacji terapii. Dzięki Nam i Wam świat staje się piękniejszy!!! Razem możemy więcej!!! Dziękujemy!!!
Drodzy sympatycy i przyjaciele Dziennego Środowiskowego Domu Samopomocy, spieszymy z prośbą i informacją!!!! Jeśli mają Państwo, nadmiar warzyw czy owoców, oraz chcecie podzielić się swoimi plonami, bardzo chętnie je przyjmiemy i wykorzystamy, podczas zajęć oraz warsztatów kulinarnych na terenie ośrodka. Darczyńców, oraz osoby o wielkim sercu obdarujemy promiennym uśmiechem i wdzięcznością. 😍😍😍😍😍😍😍
Dziękujemy w imieniu podopiecznych DŚDS!!!

Turniej "Memory 2023"

Ostatnio w naszym DŚDS odbył się turniej w Memory na podłodze interaktywnej, którą dysponuje nasza sala Doświadczania Świata. Terapia zajęciowa z wykorzystaniem nowinek technologicznych spotyka się w DŚDS z ogromnym entuzjazmem, naszych podopiecznych. Dzięki przygotowaniom do turnieju oraz codziennym ćwiczeniom uczestnicy zajęć usprawniają pracę mózgu, spostrzegawczość, percepcje oraz umiejętności motoryczne. Spotkanie było podsumowaniem pracy, oraz docenieniem najlepszych wyników i zaangażowania podopiecznych. Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów. 

Dzień GOFRA

25 marca wypada Międzynarodowy Dzień Gofra. Święto, które najlepiej celebruje się jedząc gofry. Nic dziwnego, że dzień stał się hitem. My również postanowiliśmy odpowiednio uczcić święto, choć troszkę wcześniej. Dziś w naszym ośrodku królowały gofry!!! Było pysznie:):)

Międzynarodowy Dzień Teatru

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru. Jest to idealna okazja do tego aby zgłębić swoją wiedzę na temat teatru i sztuki. W ramach celebrowania święta zostały zorganizowane warsztaty edukacyjne i teatralne. Teatroterapia jest techniką terapeutyczną wykorzystywana w naszym ośrodku bardzo często. Oddziałuje na sferę emocjonalną, sprzyja ćwiczeniu wyrażania uczuć, wspomaga spontaniczną aktywność, a także usprawnia komunikację i współpracę w grupie.

"Aktywne Miasta"

Dziś oficjalnie uczestnicy DŚDS dołączają do rywalizacji o puchar rowerowej stolicy Polski z wykorzystaniem aplikacji „Aktywne Miasta”! Kroki i aktywności będziemy oczywiście zbierać dla Radzynia Podlaskiego podczas naszych treningów plenerowych. Startujemy!!!