Praca z roślinami daje dużo satysfakcji i ukojenia. Często podczas zajęć z uczestnikami wykorzystujemy kwiaty i dary ziemi, prowadząc hortiterapię. Aby nasz ogród wyglądał pięknie wiosną, społeczność DŚDS podczas warsztatów sadziła cebulki roślin. Na efekty namacalne pracy będziemy musieli trochę poczekać, choć najważniejsza wartość pojawiła się podczas wczorajszego spotkania i przyniosła mnóstwo pozytywnej energii.
> >