"PRZEGLĄD OŚRODKOWYCH PODRÓŻNIKÓW"

Dziś w naszym ośrodku odbyło się spotkanie pt. "PRZEGLĄD OŚRODKOWYCH PODRÓŻNIKÓW" podczas którego nasi podopieczni: Anna K., Agnieszka B., Jarosław D., oraz Marek N. podzielili się swoimi doświadczeniami, wspomnieniami i zdjęciami z różnych podróży. Było to wyjątkowe spotkanie pokazujące osoby pełne pasji, oraz z ogromnym bagażem wiedzy dotyczącej ciekawych miejsc na mapie Polski. Serdecznie dziękujemy prowadzącym za zaangażowanie i przygotowanie. Dziękujemy również słuchaczom, którzy mieli okazję zainspirować się, rozbudzić w sobie ciekawość świata oraz zmotywować do aktywności w czasie wolnym. To był piękny dzień, dziękujemy!!!

367338530_2589141637930203_4593871212892932169_n.jpg 394264615_332683746011930_7697886149153101994_n.jpg 394285438_1024390805569073_375170669145081455_n.jpg

394291632_801023775105375_5506793218342643970_n.jpg 394350061_290041080609516_6390180595596034725_n.jpg 394425526_638079828473358_9087692973205043670_n.jpg

394537182_236951146043405_714120607259200072_n.jpg 394562054_685636916846858_1048887361852931017_n.jpg 394607961_345041294603115_6531959739246984551_n.jpg