Turniej w WARCABY DŚDS

Pierwszy raz w historii naszego ośrodka został zorganizowany turniej w warcaby na świetlicy DŚDS. Zaangażowanie uczestników było ogromne! Prezentowali technikę gry na wysokim poziomie, oraz wykazywali się umiejętnościami strategicznymi. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do sięgania po gry planszowe.

387633710_2108006619542531_3134286209914653303_n.jpg 403391011_256174113817789_8777700281984661772_n.jpg 403958697_663298515993999_4844198165070095993_n.jpg

404183838_729347331955915_9101643037694711303_n.jpg 404568007_1267432073931754_650365822565815787_n.jpg 404656690_1092742275413880_4259735005394546841_n.jpg

404691566_912150930241045_8737738907012711173_n.jpg