Dnia 02.02.2026r. zmysły DŚDS zostały pobudzone pyszną i pachnącą czekoladą, a wszystko to z okazji organizowanego na terenie ośrodka „Dnia Czekolady”. Uczestnicy dzisiejszych zajęć poznali proces produkcji czekolady, począwszy od ziarna kakaowca. Podczas spotkania społeczność DŚDS degustowała gorącą czekoladę, idealną na obecne mrozy. Było pysznie, a zdobyta wiedza pozwoli inaczej spojrzeć na półki sklepowe z ulubionym słodkim przysmakiem.