Dnia 5.02.2026 r. społeczność naszego ośrodka miała przyjemność uczestniczyć w "Balu Karnawałowym" organizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Laskach. Na wszystkich uczestników zabawy czekał poczęstunek, powszechnie lubiana muzyka, konkursy i atrakcję. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i cudownie spędzone razem chwilę.
Dnia 4.02.2026r. społeczność DŚDS bawiła się na balu zorganizowanym na terenie ośrodka.