Robert Marzec i „Spotkania z przyrodą” w DŚDS

Społeczność naszego ośrodka miała przyjemność kolejny raz gościć Pana Roberta Marca, który zabrał nas w świat fotografii przyrodniczej. Uczestnicy „Spotkania z przyrodą” mieli okazję poznać techniki i okoliczności powstawania tego typu zdjęć i zobaczyć multimedialną wystawę fotograficzną. Pan Robert postanowił odczarować świat dzikich zwierząt i „oswoić” wilki. Była to niesamowita lekcja przyrody, która rozbudziła w wielu kolejną pasję i chęć zdobywania wiedzy. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas!!!

664742887_1267868965540615_3027748974655679811_n.jpg 665162359_27362763823327127_4024726620592258711_n.jpg 666061495_1874803293239053_3752275719025059481_n.jpg

666085586_1467325661568013_8414743948555908546_n.jpg 667553147_896291273448492_4838515144298795847_n.jpg 668300556_776794745312800_1864281089023703125_n.jpg

668580150_1447037869735138_1477290741005538841_n.jpg 6b489354-5389-47f3-8d38-ea19481303ad.jpg af7814c3-3dd5-4454-93f6-327f706410d2.jpg

cd09a137-d87d-4b8a-9288-1f18c0e80f41.jpg